Ekran dotykowy LCD CDTech

rozwiązania wyświetlacza / dotyku / łączenia

Jak wybrać odpowiedni akumulator do przenośnych narzędzi przemysłowych FHD?

Odwiedzin: 778 Autor: Edytor strony Czas publikacji: Pochodzenie: teren

Aby zapewnić, że bateria przenośnego narzędzia przemysłowego FHD wytrzyma pełną 8-godzinną zmianę na wyświetlaczach 1080p, należy zastosować akumulatory litowo-jonowe o 1.2-krotnie większym poborze mocy niż wyświetlacz, plus zasilanie urządzeń peryferyjnych. W przypadku panelu 10.1" o rozdzielczości 1920x1080 i jasności 950 nitów (8-10 W) należy zastosować akumulator o pojemności 8,000-10 000 mAh; w przypadku panelu 12.3" o rozdzielczości 1920x720 (12-15 W) należy wybrać akumulator o pojemności 12 000-15 000 mAh. Wyświetlacze IPS CDTech z technologią OCA Bonded zwiększają wydajność o 20% dzięki redukcji odbić światła.

Sprawdź: W jaki sposób wyświetlacze FHD w inteligentnych centrach domowych 1080p poprawiają komfort użytkowania?

Co sprawia, że ​​wyświetlacze FHD w wytrzymałych narzędziach przemysłowych są tak energochłonne?

Wyświetlacze FHD (1920x1080 lub 1920x720) w wytrzymałych urządzeniach wymagają dużej mocy ze względu na jasność 850-1000 nitów, zapewniającą czytelność w świetle słonecznym, i pobierają 8-15 W, wliczając w to podświetlenie i górny panel LVDS. Zmienne obciążenia, takie jak ciągłe korzystanie z HMI i praca w szerokim zakresie temperatur (od -30°C do +85°C), przyspieszają degradację baterii litowo-jonowych. Polityka CDTech „zero defektów” oraz certyfikaty ISO9001/ISO14001/ISO13485/IATF16949 gwarantują niezawodne profilowanie mocy w niestandardowych wyświetlaczach TFT LCD.

Rozmiar wyświetlacza FHDTypowa moc (950 nitów)Pojemność litowo-jonowa wystarczająca na 8-godzinną zmianę
10.1" 1920x10808-10W8,000-10,000 mAh
12.3" 1920x72012-15W12,000-15,000 mAh

Jak dobrać wielkość akumulatorów litowo-jonowych do 8-godzinnych zmian w urządzeniach o wzmocnionej konstrukcji 1080p?

Oblicz pojemność: mAh = [Moc wyświetlacza (W) + Urządzenia peryferyjne (2-5 W)] × 8 godzin × 1.2 współczynnika bezpieczeństwa / 3.7 V nominalnie. W przypadku panelu LVDS S123BWU11EP firmy CDTech o przekątnej 12.3 cala i rozdzielczości 1920 x 720, o jasności 950 nitów, w przemysłowych urządzeniach przenośnych, docelowa pojemność wynosi 12 000–15 000 mAh. Aby zapewnić odporność na wibracje w instalacjach samochodowych, należy użyć konfiguracji z 4 ogniwami S2P (14.8 V/10 000 mAh).

Jaka chemia baterii najlepiej nadaje się do przemysłowych urządzeń przenośnych FHD?

Akumulator litowo-jonowy zapewnia stabilność w przemysłowych urządzeniach przenośnych o 8-godzinnym czasie pracy na baterii, przewyższając kompaktowe rozmiary akumulatorów litowo-polimerowych, ale jednocześnie podnosząc ryzyko przegrzania w przypadku wyświetlaczy FHD o wysokiej jasności. Akumulator litowo-jonowy o szerokim zakresie temperatur (od -30°C do +85°C) odpowiada zakresowi pracy CDTech w modułach niestandardowych do narzędzi medycznych i instrumentów, co jest poparte ponad 13-letnim doświadczeniem i możliwościami produkcyjnymi na poziomie 10 000 m².

Sprawdź: Wyświetlacz FHD

Jaka chemia baterii najlepiej nadaje się do przemysłowych urządzeń przenośnych FHD?

Opinie ekspertów CDTech

Nasz certyfikat IATF16949 zapewnia wgląd w przenośne wyświetlacze FHD na poziomie motoryzacyjnym. Demontaż w warunkach rzeczywistych ujawnia 20% oszczędności energii dzięki autorskiej technologii optycznego łączenia OCA w panelach, takich jak 12.3-calowy wyświetlacz LCD S123BWU11EP w pojazdach, co pozwala na osiągnięcie pełnej żywotności baterii o pojemności 12 000 mAh dzięki zoptymalizowanej wydajności IPS. W przypadku paneli przemysłowych o wysokiej jasności należy połączyć je z bezawaryjnym dopasowaniem zasilania — skontaktuj się z nami w sprawie niestandardowych integracji.

— Zespół badawczo-rozwojowy CDTech, specjaliści w zakresie rozwiązań TFT LCD i dotykowych

Jaką rolę odgrywa zarządzanie energią w optymalizacji wyświetlacza FHD?

Zarządzanie energią w przemysłowych wyświetlaczach FHD obejmuje adaptacyjną jasność, tryby niskiego poboru mocy LVDS oraz technologię OCA, która redukuje odbicia o 20%. Dotykowe wyświetlacze TFT LCD firmy CDTech zmniejszają pobór mocy w inteligentnych aplikacjach domowych i samochodowych. Optymalizacja za pomocą oprogramowania układowego w stanach bezczynności wydłuża czas pracy baterii w wytrzymałych urządzeniach.

W jaki sposób łączenie OCA wydłuża czas pracy baterii w tabletach Rugged?

OCA (Optically Clear Adhesive) eliminuje szczeliny powietrzne, zwiększając wydajność o 20% w czytelnych w świetle słonecznym panelach FHD o jasności 1000 nitów. Własna technologia OCA firmy CDTech, stosowana w niestandardowych, wzmocnionych tabletach, z certyfikatem ISO13485 potwierdzającym niezawodność w zastosowaniach medycznych, zmniejsza zapotrzebowanie na energię podczas długotrwałego, 8-godzinnego użytkowania w porównaniu z wyświetlaczami niepołączonymi klejem.

Typ klejeniaPobór mocy (950 nitów, 12.3")Wymagana 8-godzinna pojemność
Niepołączone15W15,000 mAh
CDTech OCA12W12,000 mAh

Dlaczego warto wybrać akumulatory samochodowe do przenośnych narzędzi FHD?

Akumulatory klasy samochodowej są zgodne z normą IATF16949 w zakresie odporności na wstrząsy i wibracje, idealnie integrując się z wyświetlaczami LCD CDTech, takimi jak S123BWU11EP (-30°C~+80°C, 950 nitów). Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 10 000 m² przeznaczone do zimnego rozruchu w środowiskach mieszanych, sprawdzone pod względem niezawodności w eksporcie do Europy i Ameryki, produkowane w fabryce w Shenzhen o powierzchni 10 000 m².

Wniosek

Wybierz przenośne akumulatory FHD do narzędzi przemysłowych, dopasowując pojemność litowo-jonową do wydajnych wyświetlaczy FHD firmy CDTech, takich jak 12.3-calowy model S123BWU11EP o jasności 950 nitów, co gwarantuje 8-godzinną pracę. Certyfikaty IATF16949, polityka „zero defektów” i ponad 13 lat doświadczenia gwarantują solidną niezawodność bez przewymiarowania. Kontakt z CDTech: +86 0755-23032202 lub [email protected].

FAQ

Jakie jest średnie zużycie energii przez wyświetlacz przemysłowy FHD o przekątnej 10.1 cala?

Typowo 8–10 W przy 950 nitach; do precyzyjnej integracji LCM z IPS i LVDS należy użyć specyfikacji CDTech.

Jaka jest pojemność akumulatora litowo-jonowego na 8 godzin pracy w panelu 12.3" 1920x720?

1.2 000–15 000 mAh przy napięciu 3.7 V, z 1,2-krotnie większym bezpieczeństwem dla urządzeń peryferyjnych i szerokim zakresem temperatur użytkowania, podobnie jak w przypadku modelu S123BWU11EP firmy CDTech.

Czy łączenie OCA wydłuża żywotność baterii w wytrzymałych narzędziach?

Tak, o 20% dzięki zmniejszeniu odbić; wewnętrzny proces CDTech optymalizuje jasność wyświetlacza FHD na potrzeby pełnych zmian.

Jakie certyfikaty gwarantują niezawodną integrację baterii FHD?

Certyfikaty ISO9001/ISO14001/ISO13485/IATF16949 firmy CDTech gwarantują zero wad w wyświetlaczach przemysłowych/motoryzacyjnych.

Czy CDTech może dostosowywać wyświetlacze do komputerów przenośnych FHD?

Tak, można łączyć wyświetlacze TFT LCD z dostosowanymi profilami zasilania; skontaktuj się z [email protected] w celu uzyskania prototypów i opcji OCA.

Transport, sprzęt morski i polowy


×

Kontakt

(Akceptuj pliki Word, PDF, DXF, DWG, JPG, AI, PSD, maks. 10 MB)
captcha

Kontynuując korzystanie z serwisu wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności Regulamin.

Zgadzam się